+48 796 467 753
Biuro Obsługi Klienta jest czynne w tygodniu od 9:00 do 18:00.
Wszystkie formy kontaktu

Twój koszyk aktualnie jest pusty.

Koszty dostawy

Sprwadź nasz cennik

Biuro Obsługi Klienta

Od poniedziałku do piątku
w godz.: 9:00 - 18:00:
796 467 753

Interesują Cię inne formy kontaktu?


Polityczne metody zwalczania terroryzmuPolityczne metody zwalczania terroryzmu

"Polityczne metody zwalczania terroryzmu" to publikacja powstała po konferencji w 2005 w Toruniu dotyczącej tytułowego zwalczania terroryzmu. Szerokie grono słuchaczy jak i konferansjerów - od studentów, praktyków profesorów i innych naukowców, wnosi do tego tytułu wiele zagadnień odnośnie zagrożeń jakie niesie w dzisiejszym świecie terroryzm.

Celem tej konferencji była integracja możliwie jak największej grupy różnych środowisk, aby połączyć wysiłek w walce z różnorakim zagrożeniem jakie niosą dzisiaj wszystkie grupy terrorystyczne i opracowaniu metod ich działania.

"Polityczne metody zwalczania terroryzmu" to pozycja zajmująca się interdyscyplinarną dziedziną jaką jest badanie, zwalczanie i zapobieganie terroryzmowi, ponieważ łączą się tu takie nauki jak biologia, fizyka, chemia, prawo, politologia, socjologia, także i nauki humanistyczne i przyrodnicze są tutaj ważne.
Zakres tematu jest bardzo szeroki, a autorzy skupili się najbardziej na informacjach przydatnych przy zwalczaniu tego zagrożenia.


do góry

Cechy produktu

Tytuł - Polityczne metody zwalczania terroryzmu
Wydawca - Dom Wydawniczy Duet
ISBN: 8389706644
Liczba stron: 251
Wymiary - 145 x 204 mm
Oprawa - miękka
Rok wydania - 2006
Podtytuł - Polityczne metody zwalczania terroryzmu


do góry

Podobne produkty


do góry

Recenzje Klientów

Co mówią Klienci? - Napisz swoją recenzję
Ocena: 9, Dodał: ucios dnia: 07/01/2010 10:54:50

Zbiór artykułów dotyczacych szerokiego spectrum zagadnień związanych ze zjawiskiem terroryzmu we współczesnym w świecie. Polecam tą pozycję wszystkim czytelnikom onteresujących się tą tematyką.


do góry